На автобусних маршрутах №10 та 10-А у Чернівцях змінили перевізника. "Багіра" пішла в "Джунглі"

ЯК ТАМ НАША КАЛІЧАНКА? / Об этом сообщает vestochka.in.ua со ссылкой на СМИ.


Із 2 жовтня, на автобусних маршрутах №10 та №10А змінився перевізник. Наразі на цьому маршруті забезпечувати рух транспорту буде Бойко О. Ю. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив керівник Департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради Володимир Бешлей.


«Департамент ЖКГ не продовжив договір із перевізником ПП «Багіра» у зв’язку з неякісним наданням послуг та численними скаргами мешканців мікрорайону «Калічанка» на цього перевізника. Натомість укладено тимчасовий договір із підприємцем Бойко О.Ю. , який має забезпечити рух двох автобусів на маршруті №10 та двох – на №10А згідно з погодженим розкладом руху», – йдеться у дописі.

У коментарі « Шпальті» Володимир Бешлей розповів, що з перевізником не продовжили угоду, бо він не виконував умови договору.

«Автобуси їздили, не дотримуючись графіка, були численні скарги пасажирів – не працювала навігація, були складені неодноразово акти про порушення, тому ухвалили рішення змінити перевізника», – повідомив Володимир Бешлей.

Угоду з перевізником Бойко О.Ю. уклали тимчасову – на три місяці. Договір можуть розірвати, якщо перевізник не буде виконувати умови або ж у разі оголошення конкурсу на перевезення.

Перевізник, із яким уклали угоду, обслуговує у місті маршрути №20, 9А та 29.


Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=116358”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя