Тріщини, грибок та аварійні балкони: у Калуші розвалюється 110-річний будинок (ФОТО+ВІДЕО) | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает eurointegration.in.ua со ссылкой на СМИ.


Будинок побудований ще у далекому 1905 році і міг би слугувати пам’яткою архітектури. Однак глибокі тріщини, штукатурка, яка відвалюється, аварійні балкони і грибок не дозволяють калушанам навіть спокійно перебувати в будинку, пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

Ще влітку 2002 року будинок був включений у план реконструкції міста на 2004 рік. Щоправда, його реконструкція полягала в оновленні фасаду, який виходить на площу Героїв. 14 вересня 2012-ого комісія обстежила будинок і, нарешті, визнала, що на головному фасаді будівлі дійсно є глибокі тріщини і відпадання штукатурки, і що він потребує капітального ремонту.

Комісія вирішила запланувати капремонт на 2013-ий рік, а потоковий ремонт шатрової покрівлі, дверей та вікон на сходовій клітці доручила провести балансоутримувачу будинку — комунальному підприємству «ЖЕО №1». Проте всі наміри просто залишилися на папері.

Жителі кажуть, що якби власними силами не підштукатурювали будинок, то навряд чи б ще не існувала сама будівля. На їхню думку, влада не тільки повинна піти назустріч мешканцям, щоб забезпечити їм комфортне перебування, але й подумати про «обличчя» міста, адже будинок розташований у самому центрі Калуша, де відбуваються культурно-масові заходи.

Мешканка будунку №3 на площі Героїв Ольга Сухоцька зазначила, що записалася на прийом до міського голови і обговорюватиме проблему будинку з Ігорем Матвійчуком. Жителі будинку, пропри всі невдачі, надіються на розуміння і підтримку.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/trishhini-gribok-ta-avariyni-balkoni-u-kalushi-rozvalyuyetsya-110-richniy-budinok-foto-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя