Амаль Клуні обирає вбрання на одне плече: черговий стильний вихід знаменитої юристки

Джордж і Амаль Клуні

Чутки про непорозуміння і розлучення Джорджа та Амаль Клуні відійшли на задній план після кількох їхніх виходів у світ. Так, чергова поява зірок на публіці вкотре заперечила цю інформацію. Тим паче, папараці вдалося сфотографувати знаменитостей одразу після романтичного побачення. Об этом сообщает newsekart.in.ua со ссылкой на СМИ.

Аби не підігрівати чутки про непорозуміння, а навпаки, підкидати дров у вогонь почуттів, Джордж та Амаль Клуні сходили на романтичне побачення. Зіркове подружжя провело разом чудовий вечір в одному з ресторанів Рима, де одразу після виходу помітили папараці.

Перед камерами Амаль Клуні постала, як завжди, у приголомшливому вбранні. Для побачення зі своїм чоловіком вона обрала темний комбінезон у кількох відтінках, який складався з штанів кльош та кофти без рукавів з акцентом на одне плече. Варто відзначити, що знаменитий адвокат полюбляє вбрання у такому стилі. Її образ доповнив золотистий клатч і світлі туфлі-човники.

Джордж і Амаль Клуні
Джордж та Амаль Клуні / Instagram / @celebs_in_touch

Джордж і Амаль Клуні
Джордж та Амаль Клуні / Instagram / @celebs_in_touch


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/amal_kluni_obiraye_vbrannya_na_odne_pleche_chergoviy_stilniy_vihid_znamenitoyi_yuristki_n1152560”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя